Jak stworzyć etykietę, która wyróżni Twój produkt spośród miliona innych?

Interesujący projekt opakowań kosmetyków
do pielęgnacji ciała firmy method.

 
Kolekcja składa się z płynu do mycia ciała, mydła w płynie i kostki mydła. Wyjątkowy pikowany wzór opakowania przywołuje na myśl miękkość puchowej, pikowanej kołdry. Taką właśnie delikatną łagodność może osiągnąć nasza skóra po użyciu produktów tej marki. Prawda, że sprytne? Pikowane kwadraty opakowań będą również doskonale się prezentować na tle kwadratów glazury naszych łazienek. Towarzysząca flakonom etykieta jest rodzajem plastikowej obwoluty z przeźroczystego plastiku. Delikatna i elegancka etykieta jest jednocześnie łatwa do zsunięcia z buteleczek, jeśli wolimy aby pikowany charakter opakowania był dominującym elementem dekoracyjnym. Całość projektu jest wielce oryginalna i wizualnie spójna, co czyni serię method łatwą do wyróżnienia spośród wielu innych produktów kosmetycznych.
 
Wysublimowany design i łatwo rozpoznawalna marka! Chętnie pomożemy ci w wyprodukowaniu etykiety, która wyróżni Twój produkt spośród miliona innych. Odwiedź naszą stronę!

 
(de) Tłumaczenie DE: Wie sollte das Etikett geschaffen werden, das Dein Produkt unter Millionen anderer auffallen lässt?

 

Jak stworzyć etykietę, która wyróżni Twój produkt spośród miliona innych?

Branżowy Blog EtykietyPiorunem.pl !