Etykieta zawieszka na roli


Zawieszki na roli, tzw „hang tabs” – to specjalna etykieta samoprzylepna na roli w formie haczyka, eurozawieszki lub zawieszki z innym otworem.

 

Wyglądają niepozornie, a niektóre mogą utrzymać ciężar nawet ponad 4 kg! Możesz przykleić je do kartonika, butelki, płyty dvd, zapakowanego sera w plastrach – opcji jest mnóstwo i w prosty sposób całkowicie zmienisz design swoich opakowań. Zawieszki są transparentne, białe, zadrukowane lub nie – na pewno znajdziesz coś, co będzie pasować do Twoich produktów. Dzięki takim naklejkom, możesz na prawdę sporo osiągnąć:

 

– powiększysz sprzedaż, dzięki atrakcyjniejszej ekspozycji Twoich produktów,

– nie musisz ponosić dużych kosztów przystosowania maszyn i opakowań do uruchomienia sprzedaży z wieszaków,

– możesz zorganizować ciekawą promocję – niektóre zawieszki pozwalają złączyć jeden produkt z innym, dzięki czemu w prosty sposób zrobisz np. pakiet produkt+gratis,

– możesz zmniejszyć i uprościć swoje opakowanie, co sprawi, że obniżysz koszt transportu i produkcji i przyczynisz się do ochrony środowiska. To samo opakowanie możesz w jednym miejscu sprzedawać z półek bez zawieszek, a w innym z wieszaków dzięki zawieszkom.

 

Ponieważ są produkowane na roli, Hang tabs mogą być aplikowane automatycznie, przez specjalnie przystosowane etykieciarki. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie i na pewno warte Twojej uwagi:)

 


 

 

Tłumaczenie (DE) : Etikett als Anhänger an einer Rolle

 

Etykieta zawieszka na roli

Branżowy Blog EtykietyPiorunem.pl !