Etykietowanie tub kosmetycznych

Po co zamawiać duże ilości zdobionych tub? Po co marnować przestrzeń magazynową i zamrażać gotówkę? Po co, kiedy można inaczej:)

 

Kiedy trzeba wyprodukować małe serie opakowań w tubach, dużo prościej, taniej i ładniej jest je zaetykietować. A czy zdarzyło Ci się kiedyś zamówić serię malowanych tub, a w międzyczasie zmienił się np. skład produktu? Jeśli tak, to nie musisz ich wyrzucać – możesz zaetykietować:) Zaprojektowaliśmy w tym celu urządzenie Tiger z końcówką do tub. Za jego pomocą możesz zaetykietować tubę po całym obwodzie, lub wkleić mniejszą naklejkę (np. sticker z kodem kreskowym) w zadane miejsce na tubie. Etykieciarka tiger może być wyposażona w czujniki do pozycjonowania zarówno na marker na tubie jak i na zamknięcie – flip-topa. Dzięki temu masz pełną dowolność w wyborze opakowań. Jak to działa? Bardzo prosto – wystarczy nałożyć tubę na trzpień formatowy – a resztę maszyna zrobi już sama. Za pomocą podciśnienia zaciągnie tubę, zaetykietuje a następnie wydmucha tubę do ręki operatora. Dzięki łatwowymiennym trzpieniom formatowym możesz zastosować urządzenie do różnych średnic tub. Etykieta na tubę wymaga odpowiedniego przygotowania, ale to zasługuje na osobny post:)

 

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

 

Urządzenie tiger może być wyposażone także w wymienną końcówkę do opakowań płaskich i okrągłych! Jedno urządzenie da Ci wiele możliwości! SPRAWDŹ!

Film pokazujący urządzenie z końcówką do opakowań okrągłych i do tub:

watch?v=jzKGPPclbgM&feature=related

 

 

Tłumaczenie (DE) : Etikettierung der Kosmetiktuben

 

Etykietowanie tub kosmetycznych

Branżowy Blog EtykietyPiorunem.pl !