Piję z Tobą to wino bo…. właśnie zamierzam wylać Cię z pracy (na co jeszcze nie wpadłeś)…

I w ten oto sposób zupełnie sztampowy prezent – butelka wina – wyrazi za nas trudne do wypowiedzenia słowa! Możliwości sa nieograniczone! Do wydrukowanego na etykiecie zdania dodajesz własny komentarz, żart, albo zupełnie poważne wyznanie. Zapomniałeś (znowu) o rocznicy ślubu? Chcesz się elegancko przyznać, ze to ty stuknąłes sąsiada Volvo na parkingu w zeszłym tygodniu? Kup wino, wypisz nalepke.

 

Genialny pomysł młodej projektantki Talii Cohen (Talia Cohen). Aż cieżko uwierzyc, że nikt na to wcześniej nie wpadł!

 

Personalizacja produktu wydaje się być jednym z ważniejszych kierunkow we współczesnym wzornictwie. Oczekujemy by rzeczy, które kupujemy nie tylko były użyteczne i ładne, ale żeby również określały naszą indywidualność. Wyrażały nasze poglądy. Personalizowalna etykieta to łatwe i dobre rozwiązanie. Nalepki na wino będą życzyć w twoim imieniu sto lat. Naklejki na zderzaku samochodu ogłoszą wszem i wobec do gdzie chodziłeś do szkoły, jakiej rasy masz psa i na kogo głosowałeś w ostatnich wyborach.
Butelka wina BFrank wyróżnia się dzięki takiej etykiecie spośród mniliona innych butelek wina, a kupujacy – poprzez dodanie paru słów od siebie – ma okazje wyróżnić się spośród miliona innych ludzi.

 

 
(de) Translate: Ich trinke mit dir zusammen diesen Wein, weil …ich dich aus deiner Arbeitsstelle entlassen will (darauf bist du noch nicht gekommen)…

 

Piję z Tobą to wino bo…. właśnie zamierzam wylać Cię z pracy (na co jeszcze nie wpadłeś)…

Branżowy Blog EtykietyPiorunem.pl !