Etykiety na Halloween

“Tajemniczy i niebezpieczny”… hm… któżby nie chciał żeby tak o nas mówiono…

 

A jeśli nie o nas samych to przynajmniej o trunku serwowanym przez nas na Halloween-owej imprezie. Nie, tak? Czekaliśmy z napisaniem artykułu o Halloween aż do teraz, aby przypadkiem kogoś nie zdenerwować uporczliwym nawoływaniem do okolicznościowych imprez i świątecznych zakupów… W końcu już teraz w naszych centrach handlowych można wypatrzeć dekoracje i upominki Bożonarodzeniowe, a kostiumy i dynie na Halloween to już chyba tak od Sw. Anny 😉 W każdym razie, Halloween już za tydzień, więc oto proszę:

 

Etykiety na Halloween.

Oczywiście zawsze można kupić już gotowe smakołyki udekorowane odrażającymi duchami i ociekąjace “krwia” upominki, ale ile zabawy z przygotowaniem takowych samemu!
Jaki kolwiek napój, najlepiej krwisto-czerwony, będzie świetnie wyglądał przelany do eleganckiej butelki i ozdobiony odstraszająca naklejką.  np taką:

 

 

Inny sposób to użycie kupionego w sklepie wina i zaklejenie  etykiety zupełnie nową. Uwaga. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach:

 

Tak samo można udekorować wydrukowanymi przez nas naklejkami inne słoiki i pojemniki ze smakołykami, którymi mamy zamiar gościć przyjaciół lub podarować w prezencie.

 

Te i inne, darmowe a równie przerażające naklejki możecie znaleźć na stronach, które dla was wyszukaliśmy:http://www.spookshows.com/poison/poison.htm
http://primcats.blogspot.com/2011/10/free-halloween-labels.html
http://www.flickr.com/photos/54232831@N06/5084377549/sizes/o/
http://www.flickr.com/photos/lovemanor/sets/72157602788222231/

Happy Halloween!

 

Etykiety na Halloween

Branżowy Blog EtykietyPiorunem.pl !