Personalizowane naklejki identyfikacyjne.

Zgodnie z prawem Murphy’ego –
zawsze gubimy te rzeczy na których nam właśnie szczególnie zależy aby ich nie zapodziać…

 

Nasze prababcie miały na to sposób – żmudnie wyszywane haftem inicjały na ubraniach i chusteczkach do nosa jasno okreslały co do kogo należy.  Dziś nikt nie miałby ani czasu ani cierpliwości na wyrafinowaną kaligrafie za pomocą igły i kordonka.

 

Tu z pomocą mogą przyjść etykietki identyfikacyjne. Używane przez kompanie i instytucje do znakowania wartościowych przedmiotów i urządzeń pomagają w określeniu wlaściciela i lokalizacji danej rzeczy. Szczególnie znakowanie takich rzeczy jak notebooki, telefony, wszelkiego rodzaju dobra ruchome, które przemieszczają się wraz z uzytkownikiem.

 

Dzięki naklejkom wiemy co do kogo należy i w razie zagubienia mamy pewność że znalazca będzie wiedział do kogo je zwrócić. Inne miejsce gdzie takie nalepki z nazwą firmy i adresem świetnie się sprawdzają to kluby sportowe i wszelkiego rodzaju wypożyczalnie. Niezastapione są też w życiu codziennym szczególnie do podpisywania imieniem i nazwiskiem ubrań, przyborów szkolnych czy ekwipunku wakacyjnego dla dzieci. Wodoodporne, niezmywalne i niezwykle trwałe są łatwym sposobem na oznakowanie wszelkich przedmiotów codziennego użytku.

 

(de) Translate: Personalisierte Identifikationsetiketten.

 

Personalizowane naklejki identyfikacyjne

Branżowy Blog EtykietyPiorunem.pl !