Szczęście w butelce?

Projekt “Szczęście” to wino z winicy Oreana w Kalifornii.

 

Muszę przyznać, że kupiliśmy je ostatnio specjalnie z myślą o tym blogu. Wino z uśmiechem na naklejce wydawało się fajnym pomysłem na artykuł. W końcu przyciągnęło naszą uwagę w sklepie, nieprawda? Okrągła naklejka z buźką jak emotikion.  Prosty pomysł na dowcip? Czy prostacki? Po przyniesieniu wina do domu,czytamy etykietę:

 

“W końcu udało się je zakorkować w butelce. Szczęście. Co prawda, trochę to trwało. Poszukujesz szczęścia? Co składa się na poczucie szczęścia? My – producenci wina pewnego razu postanowiliśmy się nad tym  zastanowić. Małżeństwo? Dzieci? Telewizja satelitarna?… Zachować w pamięci wspomnienia szcześliwego dzieciństwa, ale zapomnieć o błędach młodości. Przygarnąć psa? Albo i kota. Jako wyznawcy czerpania przyjemności i zabawy przy butelce dobrego wina, pozwalamy sobie postawić  to właśnie pytanie również tobie: Co czyni cię szczęśliwym?”

 

A w końcu wreszcie, otworzyliśmy wino aby je spróbować. Niestety, nie okazało się  najlepsze, delikatnie rzecz ujmując. (A wracając do postawionego pytania : dobre wino – to jedna z rzeczy, która właśnie czyni nas szczęśiwym!) Więc, jak myślicie – etykieta z uśmiechem – prosta i dowcipna 🙂 czy po prostu kicz 🙁

 
(de) Tłumaczenie DE: Glück in einer Flasche drin?

 

Szczęście w butelce?

Branżowy Blog EtykietyPiorunem.pl !