Butelki szamponu wyswietlajace film z YouTube?

Nad interaktywnym papierem elektronicznym pracował zespół naukowców z Queens University i inżynierów z firmy E-Ink Corp.

 

Stworzyli oni cienki firm plastikowy działający podobnie jak ekran dotykowy. Film ten jest w rzeczywistości supercienkim wyświetlaczem Polymer LED składającym się z warstwy organicznej złożonej z pikseli-diod w czterech kolorach (czerwony, zielony, niebieski, biały). Już wkrótce taki elektroniczny nadruk bedzie nakładany w procesie podobnym do drukowania za pomocą drukarki atramentowej na podłoże z cienkiego polimeru.

 

Możliwości zastosowania są nieograniczone. Dla przemysłu etykietownia oznacza to, że już niedlugo będzie można produkować inteligentne etykiety promocyjne, które nie tylko wyświetlają wszystkie potrzebne informacje, grafikę, ale mogą reagować na zmiany wprowadzone przez użytkownika. I tak, wyobraźmy sobie opakowania lekarstw, których etykieta wykonana jest z papieru elektronicznego. Taka etykieta wyświetli informację o tym kiedy pobrano ostatnią dawkę leku, kiedy należy zgłosić po nową receptę. Może być także w kontakcie z komputerem naszego lekarza lekarza i farmaceuty.

 

(de) Translate: Die einen YouTube – Film projizierende Schampoo-Flaschen ?

 

Butelki szamponu wyswietlajace film z YouTube?

Branżowy Blog EtykietyPiorunem.pl !