Metalizowane etykiety na tuby.

Najnowsze surowce oraz coraz to lepsze metody drukowania sprawiają, że pojawiają się coraz to nowoczesniejsze technologie i rozwiazania w dziedzinie tub kosmetycznych.

 

Dobry projekt graficzny, interesujący materiał etykiety i funkcjonalność opakowania – to  niezbędne elementy do aby produkt utrzymał się  na wysoce konkurencyjnym rynku kosmetycznym. Aby wykreować unikalny produkt i podnieść rangę wizerunku marki – proponujemy metalizowaną folię elastyczną jako rozwiązanie dla etykiet tub kosmetycznych. Elastyczne folie rozciągliwe są najlepszym rozwiązaniem w produkcji etykiet na tuby z których produkt jest wyciskany, a więc materiał etykiety musi być równie elastyczny.

 

Co wyjątkowe dla tej konkretnej foli to fakt że wierzchnia warstwa etykiety jest metalizowana nadąjąc całości unikalny blask szlachetnych kamieni. Błyszczące etykiety o wysokim połysku mogą być wykonane w wielu kolorach i odcieniach. Idealne rozwiązanie dla luksusowych produktów do pielęgnacji ciała, szczególnie  w nadchodzącym okresie świątecznym!

 

 

Metalizowane etykiety na tuby

Branżowy Blog EtykietyPiorunem.pl !