Naprzemienne ułożenie etykiet

Ostatnio klient zamówił u nas  4 000 etykiet samoprzylepnych, tj. 2 000 przodów oraz 2 000 tyłów. Oklejał swój produkt ręcznie i nie miał zdefiniowanego schematu nawijania.

 

Podpowiedziałem, że jeśli na produkcji pracownicy ręcznie naklejają etykiety, to będzie im łatwiej, jeśli na jednej rolce będą mieli naprzemiennie ułożone przód z tyłem (przód – tył – przód – tył…). Wówczas nie muszą sięgać po dwie rolki, tylko od razu komplet etykiet mają na wstędze i oklejanie idzie sprawniej. Klient był zadowolony.

 

Zamawiając u nas etykiety na roli, możesz dowolnie określić ułożenie etykiet na wstędze. Nawet jeśli jeszcze nie posiadasz etykieciarki i rozbudowanej linii, tylko oklejasz ręcznie swoje produkty, to również warto zwrócić uwagę na sposób nawinięcia.

 

A jeśli w którymś momencie stwierdzisz, że wolisz jednak przody i tyły na osobnych rolkach, to taka zmiana przy użyciu druku cyfrowego nie wiąże się z żadnymi kosztami (typu nowe formy drukowe przy druku konwencjonalnym). Wystarczy, że nam to powiesz, a my wyprodukujemy Twoje etykiety tak jak sobie życzysz!

 

(de) Translate: Abwechselnde Anordnung von Etiketten

 

Naprzemienne ułożenie etykiet

Branżowy Blog EtykietyPiorunem.pl !