O nas

Etykietypiorunem.pl to cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych działającą od 6 lat w grupie Unilogo. Jesteśmy JEDYNĄ wyspecjalizowaną cyfrową drukarnią etykiet w Polsce ! Wierzymy, że chodzi oto aby drukować wyłącznie przy użyciu najnowszych technologii cyfrowych i to w błyskawicznym czasie, sprzedając swoje produkty w rozsądnych cenach.

Dostarczamy cyfrowej jakości etykiety samoprzylepne w średnich i niewielkich nakładach, nie pobieramy kosztu przygotowalni, drukujemy próbki za darmo.

Od 12 lat zajmujemy się etykietowaniem, mamy ogromną wiedzę i chętnie się nią dzielimy. Zdobyliśmy dzięki temu olbrzymie doświadczenie, pracujemy dla firm jednosobowych które produkują swoje wyroby w domowej kuchni, także średnich firm zatrudniających po kilka-kilkadziesią osób . Współpracujemy również z największymi klientami min: Avon, Unilever, ReckittBenckiser, l’Oreal. Na naszej liście referencyjnej znajduje się praktycznie 90% bardziej znanych firm.

Naszą stronę odwiedzają specjaliści marketingu, projektanci opakowań, przedsiębiorcy szukający pomysłów na ciekawe etykiety. Ludzie poszukujący produktów jakościowych, personalizowanych, w wielu wersjach językowych. Jeżeli jesteś jednym z nich – to świetnie trafiłeś !!!

Jeśli szukasz niestandardowych, kolorowych etykiet i nie masz zamiaru kupować ich miliony w krótkim czasie, to jest to miejsce dla Ciebie. Nie istotne czy szukasz etykiety na kosmetyk, wino, specjalistyczny smar, etykiety na produkty spożywcze, potrzebujesz etykiet promocyjnych lub wszelkiego rodzaju innych kolorowych etykiet – możemy Ci pomóc.

A jeśli masz mało czasu i zależy Ci na błyskawicznym zrealizowaniu usługi to świetnie. Nasza nazwa wskazuje, że bardzo szybko realizujemy zamówienia – wystarczy nam 5 dni roboczych.

Zamów
Bezpłatne Sample

Warto wiedzieć

10 najczęściej zadawanych pytań

Przygtowanie projektu etykiety

10 głównych błędów w artworkach

Automatyczne
Etykietowanie

Jakość, precyzja i oszczędność czasu