Samoprzylepne etykiety “No Label Look”

Wysokiej jakości artykuły luksusowe zasługują na równie luksusowe opakowanie. To ono stanowi w dużym stopniu o tym, że klient sięgnie właśnie po nasz produkt, niezależnie czy jest nim butelka wina, czy też kosmetyk.

 

Etykieta samoprzylepna musi być więc doskonale zaprojektowana i wydrukowana aby podkreślić wyjątkowy standard i elegancję naszego produktu. Wszystkie te warunki spełniają właśnie etykiety samoprzylepne drukowane cyfrowo na surowcach wysoko przeźroczystych”No Label Look”. Etykiety drukowane na tego typu podłożach idealnie wtapiają się w opakowanie, pozwalając podkreślić te elementy, na których szczególnie nam zależy, sprawiając wrażenie, jakby elementy graficzne naniesione były bezpośrednio na opakowanie. Stosowanie do wytworzenia etykiety jako materiału wyjściowego folii transparentnej z odpowiednio dobranym, niewidocznym klejem gwarantuje, że po nałożeniu na opakowanie etykiety zachowają znakomitą przylepność zachowując jednocześnie stylowy “No Label Look”. Stanowią świetne rozwiązanie zarówno dla kosmetyków, przyborów toaletowych jak i wyrobów spirytusowych.

 

Nie bez znaczenia jest również, że w porównaniu z zadrukiem opakowania koszt wytworzenia etykiety samoprzylepnej jest znacznie niższy, a czas przygotowania krótszy. O etykietach „No Label Look”, oraz wielu innych rodzajach etykiet, w których się specjalizujemy możesz przeczytać tutaj: http://etykietypiorunem.pl/specjalnosci/

 

 

(de) Translate: Selbstklebeetiketten „No Label Look”

 

Samoprzylepne etykiety “No Label Look”

Branżowy Blog EtykietyPiorunem.pl !