Specjalności:

Jesteśmy w stanie wyprodukować praktycznie każdy rodzaj etykiet lub wklejek. Oto tylko kilka rodzajów etykiet, które zwykle drukujemy. Chętnie odpowiemy na każde zapytanie ofertowe i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Etykiety na balsamy i pomadki do ust

balsamydoustJesteśmy ekspertem od etykiet na balsamy do ust. Każdego miesiąca drukujemy setki lub tysiące etykiet na balsamy do ust w setkach różnych wersji. Dysponujemy specjalnym materiałem na etykiety na balsamy do ust, stworzony specjalnie do tego celu. Zaufaj nam i wydrukuj etykiety, które dorównują jakością twoim balsamom i pomadkom. Dlaczego jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie?

Każdego miesiąca drukujemy setki lub tysiące etykiet na balsamy do ust w setkach różnych wersji. Dysponujemy specjalnym materiałem na etykiety na balsamy do ust, stworzony specjalnie do tego celu. Żywe, nasycone kolory uzyskiwane w druku na naszych maszynach kreują wspaniałe etykiety w różnych rozmiarach. Niezależnie od zapotrzebowania na rodzaj etykiety na balsam lub pomadkę do ust, prawdopodobnie posiadamy odpowiedni wykrojnik i materiały, które idealnie dopasują się do twoich produktów.

Profesjonalne etykiety i naklejki nadają „to coś” twoim produktom. Bardzo ważne jest, aby stosować materiały, które dobrze będą znosić codzienne użytkowanie i będą odporne na wodę i tłuszcze. Nasz cyfrowy druk etykiet zapewni doskonały wygląd twoich etykiet, niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać miękką i łagodną kolorystykę, czy też jaskrawy i dynamiczny wygląd. Możesz sprawdzić jakość naszych etykiet na balsamy i pomadki zamawiając bezpłatne próbki.

Etykiety na butelki na wina, miody pitne, nalewki i inne napoje.

kompozycjawinoinapoje
Dzięki drukowi cyfrowemu nawet małe sklepiki winiarskie mogą zamówić profesjonalne etykiety w małych ilościach i udźwignąć to finansowo i nie trzeba schodzić z jakości. Etykiety na butelki z winem firmy Etykietypiorunem drukowane są w wysokiej rozdzielczości i żywych kolorach.

Mogą być dodatkowo złocone, wydrukowane na papierze o fakturze czerpanego. Zobacz też sekcję o etykietach na wina na naszym blogu.

Znajdziesz tam wiele ciekawych pomysłów na etykiety winiarskie. Może Polska nie jest największym producentem wina w europie, ale uważamy że krajowi wystwórcy nie powinni odstawać wyglądem etykiet od ich kolegów z innych krajów Europy ! Aby sprawdzić jakość naszych etykiet – zamów bezpłatne próbki !

Etykiety na okna.

20110520-121400Nasze etykiety na okna są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych etykiet odlepnych. Etykiety na okna są bardziej trwałe, niż tradycyjne etykiety odlepne (static clings). Tylna część naszych etykiet na okna pokryta jest niezwykle łatwo usuwalnym klejem. Warstwa kleju umożliwia utrzymanie etykiety w miejscu, w którym zostaje umieszczona. Łatwo też jest ją usunąć.

Nie pozostawia ona też żadnych zabrudzeń lub plam, o ile umieści się ją na gładkiej i czystej powierzchni. Etykiety te mogą być stosowane wielokrotnie i przenoszone z miejsca na miejsce. Ilość aplikacji tych niezwykle wszechstronnych etykiet ograniczona jest tylko do twojej wyobraźni. Nasze etykiety na okna mogą być stosowane do różnych celów – podawania informacji o godzinach pracy, akceptowanych kartach płatniczych, promocjach, wykonywania dekoracji świątecznych, naklejania na samochody. Z naszymi etykietami możesz mieć pewność, że żadna powierzchnia nie ulegnie zniszczeniu. Etykiety na okna można stosować na okna, lustra, szyby i inne gładkie powierzchnie tego typu. Zadrukowana strona etykiet na okna jest bardzo wyraźna i przejrzysta. Łatwo usuwalny klej zaś – bardzo trwały. Klej jest odporny na promieniowanie UV, dlatego też etykiety te można stosować na wszelkich zewnętrznych powierzchniach. Nie musisz się już martwić, czy etykiety odlepne pozostaną na swoim miejscu, ponieważ możesz wybrać etykiety na okna, które są bardziej trwałe. Strona pokryta klejem zapobiega ich zsuwaniu się. Ale możesz to sprawdzić. Zamów jeden z zestawów próbnych, abyś samodzielnie mógł ocenić jakość naszych etykiet na okna.

Etykiety promocyjne

Produkty z etykietami promocyjnymi Etykietypiorunem zapewnią ci ogromną przewagę. Nawet przy bardzo małym zamówieniu, łącząc kilka wersji etykiet w tym samym rozmiarze, jesteśmy w stanie zaoferować korzystne ceny. Drukujemy wiele etykiet przeznaczonych na pomadki do ust, filtry słoneczne, butelki na wodę – produkty te stają się coraz bardziej popularne jako gifty na targach lub wydarzeniach promocyjnych.Aby sprawdzić jakość naszych etykiet – zamów bezpłatne próbki !

Etykiety na produkty do kąpieli pielęgnacji ciała.

kosmetykipersonalcareNasze profesjonalne etykiety będą stanowiły cenny dodatek do twoich produktów do kąpieli i pielęgnacji ciała. Wytrzymają też kontakt z wilgocią i olejkami.

Dzięki naszej technologii druku cyfrowego twoje etykiety będą wyglądały świetnie, niezależnie od tego, czy wybierzesz łagodne i uspokajające barwy, czy też ostre i nasycone.

Etykiety na zamówienie.

Zaufaj nam, a spełnimy twoje oczekiwania dotyczące wyglądu twoich produktów do kąpieli i pielęgnacji ciała. Posiadamy wiele różnych wykrojników. Możemy też zamówić wykrojnik na twoje zamówienie i stworzyć etykiety, które idealnie dostosują się do twoich pojemników na produkty do kąpieli i pielęgnacji ciała. Nasz cyfrowy druk etykiet zapewni doskonały wygląd twoich etykiet, niezależnie od tego, czy planujęsz uzyskać miękką i łagodną kolorystykę, czy też jaskrawy i dynamiczny ich wygląd. Zaufaj firmie Etykietypiorunem. Pomożemy ci stworzyć profesjonalne etykiety wysokiej jakości, dzięki którym twoje produkty do kąpieli i pielęgnacji ciała będą wyróżniać się na tle konkurencji. Drukujemy różnorodne rodzaje etykiet na produkty do kąpieli i pielęgnacji ciała, takie jak etykiety na balsamy do ust i do ciała, olejki, mydła, suplementy diety, kosmetyki, świece. Aby sprawdzić jakość naszych etykiet – zamów bezpłatne próbki !

Wklejki na ubrania, naklejki sprzęt sportowy.

Jedną z korzyści druku cyfrowego jest to, że nawet osoby fizyczne i malutkie firmy mogą zamówić wydruk wklejek w małej ilość egzemplarzy. Bardzo ci się spieszy? Nie ma problemu! Bardzo szybko możemy zrealizować twoje zamówienie. Średni czas realizacji wynosi 3 dni.

Etykiety na suplementy diety.

kompozycja-suplementy-dietyW przypadku suplementów diety i produktów ekologicznych etykieta jest elementem kluczowym. Nasza technologia druku o wysokiej rozdzielczości pozwoli ci na wyszczególnienie składników bardzo małą, lecz bardzo czytelną czcioką. Wysokiej jakości etykiety na wszystkie opakowania suplementów diety.

Określenie suplement diety czyli „nutraceutyk” jest połączeniem słów „nutritional – odżywczy” i farmaceutyk. Nutraceutyki to produkty żywnościowe, które działają, jak lekarstwa. Obecnie przemysł seplmentów diety szybko się rozwija. Obejmuje wszystko od witamin i ziół po olejki eteryczne i produkty poprawiające urodę.

W produkcji suplementów diety szczególnie ważne jest upewnienie się, że oznaczenie i opisanie produktów na etykietach jest zgodne z prawem. Technologia naszego druku cyfrowego pozwala na wyszczególnienie na etykietach suplementów diety składników i zaleceń bardzo małą, lecz czytelną czcionką. Ale chyba największą zaletą jest to, że zamawiając etykiety w etykietypiorunem.pl nie musisz zamawiać dużego nakładu, aby uzyskać atrakcyjną cenę. W przypadku druku cyfrowego warto jest drukować małe nakłady etykiet. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzisz, szczególnie, jeżeli dopiero rozkręcasz firmę, ale także zobaczysz, jak sprzedają się nowe produkty nie inwestując dużych kwot w etykiety.

Aby sprawdzić jakość naszych etykiet na nutraceutyki, zamów próbny zestaw etykiet.

Etykiety na świece.

swiecekompozycjaŚwiece wymagają etykiet, które wytrzymają wysoką temperaturę i są ogniotrwałe. Etykiety na świece muszą wytrzymać trudne warunki i ciągle wyglądać dobrze. Etykietypiorunem oferuje szeroki wybór etykiet na świece. Możesz nam zaufać – pomożemy wybrać najlepsze etykiety do twoich świec.

Nasze etykiety są odporne na ogień . Świece wymagają etykiet, które wytrzymają wysoką temperaturę i są ogniotrwałe. Etykiety na świece muszą wytrzymać trudne warunki i ciągle wyglądać dobrze. Etykietypiorunem oferuje szeroki wybór etykiet na świece. Możesz nam zaufać – pomożemy wybrać najlepsze etykiety do twoich świec.

Jeżeli sprzedajesz świece w sklepach, potrzebujesz etykiet wysokiej jakości, które przyciągną uwagę klientów. Etykieta jest najważniejszym elementem napędzającym sprzedaż i ma wpływ na sukces, bądź porażkę produktu na rynku. Dzięki naszej technologii cyfrowego druku etykiet, twoje etykiety na świece będą wyglądały jak etykiety najlepszych światowych marek.

Wysokiej jakości wklejki i etykiety drukowane w pięknych, nasyconych barwach przez Etykietypiorunem nadadzą twoim świecom profesjonalny wygląd. Twoje zamówienie dotycząc wklejek i etykiet możemy zrealizować bardzo sprawnie. Nasz proces druku pozwala na szybką realizację zamówienia w przystępnej cenie. Zamów bezpłatne próbki naszych etykiet na świece. Możesz sprawdzić jakość naszych etykiet na świece i wklejek zamawiając bezpłatne próbki.

Etykiety na pojemniki z gotowymi sosami.

etykietynagotowesosyCzy szukasz etykiet lub wklejek wysokiej jakości na opakowania z gotowymi do spożycia sosami? Nasze maszyny cyfrowe drukują żywe, nasycone kolory, które idealnie wyglądają na każdej etykiecie umieszczonej na produkcie spożywczym. Jeżeli sprzedajesz gotowe sosy w sklepach, potrzebujesz etykiet wysokiej jakości, które przyciągną uwagę klientów.

Czy szukasz etykiet lub wklejek wysokiej jakości na opakowania z gotowymi do spożycia sosami? Możemy wydrukować dla ciebie etykiety na gotowe sosy w niewielkich nakładach za rozsądną cenę. Nasze wodoodporne etykiety na pojemniki z sosami dobrze się sprawdzą w różnych warunkach przechowywania.

Czy szukasz etykiet lub wklejek wysokiej jakości na opakowania z gotowymi do spożycia sosami? Nasze maszyny cyfrowe drukują żywe, nasycone kolory, które idealnie wyglądają na każdej etykiecie umieszczonej na produkcie spożywczym. Jeżeli sprzedajesz gotowe sosy w sklepach, potrzebujesz etykiet wysokiej jakości, które przyciągną uwagę klientów. Etykieta jest najważniejszym elementem napędzającym sprzedaż i ma wpływ na sukces, bądź porażkę produktu na rynku. Dzięki naszej technologii cyfrowego druku etykiet, twoje etykiety na pojemniki z sosami będą wyglądały, jak etykiety najlepszych światowych marek.

Możemy wydrukować dla ciebie etykiety na gotowe sosy w niewielkich nakładach za rozsądną cenę. Posiadamy duży wybór materiałów do wydruku etykiet. Na produkty spożywcze szczególnie polecamy papier półbłyszczący lub folię polietylenowa białą oraz transparentną. Nasze wodoodporne etykiety na pojemniki z sosami pozostaną na swoim niezależnie od miejsca ich przechowywania. Zamów próbki naszych etykiet na sosy – bezpłatnie.

Etykiety na butelki z piwem.

etykietynapiwokompozycjaEtykieta na piwo musi przyciągać wzrok. Musi także zawierać niezbędne informacje o produkcie, które można spostrzec na pierwszy rzut oka. Piwa z małych Browarów muszą mieć również profesjonalny wygląd, warto przyjrzeć się jak projektowano etykiety na piwo 100 lat temu, skojarzenie z takim wzorcem napewno pozwoli zdobyćzaufanie odbiorcy i wyróżnić produkt z tłumu „sikaczy” którymi zalewają nas koncerny. Etykiety na piwo to nasza specjalność !

Aby sprawdzić jakość naszych etykiet – zamów bezpłatne próbki !

Etykiety na butelki.

kompozycjawinoinapojeEtykiety na butelki mogą posiadać dodatkowe elementy ozdobne. Możesz zamówić dodatkowe nabłyszczanie, matowe wykończenie czy też druk na postarzanym papierze. Możemy także wykonać etykiety na tylną stronę butelki lub jedną, dużą etykietę naklejaną wokół butelki.

Nasze wysokiej jakości etykiety zapewnią przewagę twoim butelkom nad konkurencją.

Czy szukasz etykiet na butelki wysokiej jakości? Niezależnie od tego, czy są to butelki z winem, czy też z piwem lub butelki z innymi produktami spożywczymi, jesteśmy w stanie dostosować wygląd naszych drukowanych cyfrowo etykiet do wszystkich potrzeb. Dzięki naszemu drukowi cyfrowemu wysokiej jakości z łatwością możesz małą, lecz czytelną czcionką wyszczególnić skład produktu. Nasze etykiety zachowają swój wygląd niezależnie od miejsca przechowywania opakowania – czy to będzie lodówka, czy też wilgotna spiżarnia. Jakość jest bezkompromisowa. Nie uwierzysz, jak dobrze będą się prezentowały na twoich butelkach.

Etykiety na butelki mogą posiadać dodatkowe elementy ozdobne. Możesz zamówić dodatkowe nabłyszczanie, matowe wykończenie czy też druk na postarzanym papierze. Możemy także wykonać etykiety na tylną stronę butelki lub jedną, dużą etykietę naklejaną wokół butelki. Nie trzeba już oszczędzać na etykietach na butelki. Dzięki Etykietypiorunem uzyskasz wysokiej jakości etykiety i naklejki na butelki, z którymi mogą konkurować najlepsze światowe marki.

Wysokiej jakości wklejki i etykiety drukowane w pięknych, nasyconych barwach przez Etykietypiorunem nadadzą twoim produktom profesjonalny wygląd. Twoje zamówienie dotycząc wklejek i etykiet możemy zrealizować bardzo sprawnie. Nasz proces druku pozwala na szybką realizację zamówienia w przystępnej cenie. Możesz sprawdzić jakość naszych etykiet na butelki zamawiając próbki.

Drukowanie zmiennych danych (druk personalizowany).

din-tuborgDruk spersonalizowany pozwala na druk zindywidualizowanych przekazów marketingowych. Zaawansowana technologia cyfrowego druku umożliwia tworzenie unikalnych opakowań i akcji promocyjnych. Druk personalizowany to potężne narzędzie technologiczne wspomagające zwiększanie przychodów firmy. Druk personalizowany, gdzie grafika i tekst zmieniają się w poszczególnych wydrukach to silny przekaz marketingowy wychodzący poza ramy zwykłego tekstu. Zaawansowana technologia cyfrowego druku umożliwia tworzenie unikalnych opakowań i akcji promocyjnych. Graficy mogą obecnie kierować przekazy i obrazy graficzne do różnych grup klientów w jednym nakładzie. Tylko wyobraźnia ogranicza zastosowanie druk personalizowanego. Za jego pomocą można stworzyć silnie spersonalizowane przekazy skierowane do wybranych grup klientów. Wyobraź sobie, jakie wrażenie w naszym świecie produkcji masowej wywiera produkt, który jest przeznaczony specjalnie dla ciebie, na przykład butelka wina z twoim zdjęciem, indywidualny przekaz na butelce.

Najnowocześniejsze cyfrowe maszyny drukujące potrafią skojarzyć produkt i projekt z bazą danych zawierającą dane jego odbiorcy. W ten sposób uzyskujemy pełną kampanię marketingową! Graficy komputerowi mogą teraz dostosowywać przekazy do poszczególnych klientów. Spójrzmy na przykład 50 butelek z egzotycznym sosem rozesłanych do różnych klientów. Każdą z butelek możesz spersonalizować umieszczając logo odbiorcy, jego zdjęcie lub inne dane charakterystyczne oraz zindywidualizowany przekaz.

Koszt druku takich etykiet nie stanowi dużej części całkowitego kosztu wytworzenia produktu. Wysyłka dobrej butelki wina z etykietami personalizowanymi zaś, do odbiorców z przygotowanej listy, to świetne rozwiązanie marketingowe.

I świetny sposób na nawiązywanie nowych relacji biznesowych! A trafiony projekt graficzny w prosty sposób możne zwiększyć przychody firmy. Opcje spersonalizowanych przekazów są niezliczone, szczególnie w środowisku opakowań. Rozwój kreatywnych, zindywidualizowanych etykiet to zupełnie nowy trend. Jednym z pionierów takiego etykietowania był producent wody Jones Soda. Widząc ten produkt w sklepie, łatwo zauważyć, że każda zgrzewka posiada inne zdjęcie na etykietach. Stało się to charakterystyczną cechą tej marki. Idee te można zaadoptować praktycznie do każdego produktu:

Stwórz swoją kolekcję obrazów.

Zastosowanie oryginalnych prac malarskich, stworzonych nawet przez dzieci może być ciekawym rozwiązaniem. Druk takich różnorodnych obrazów może się sprawdzić w przypadku wielu produktów – win, kosmetyków, produktów specjalistycznych itp. Każde opakowanie staje się unikalne zachowując jednocześnie ogólne cechy marki.

Wykorzystuj zdjęcia cyfrowe.

bottle-1Obecnie ich wykorzystanie staje się powszechne na całym świecie. Istnieją strony, takie jak iStockPhoto.com, które oferują sprzedaż zdjęć do wykorzystania na opakowaniach. Możesz podejść do tego jeszcze inaczej. Firma sprzedająca kawę ogłosiła konkurs dla klientów, aby przesyłali swoje zdjęcia i dołączyli krótkie wyjaśnienie, dlaczego kupują produkty tej właśnie marki. Zwycięskie zdjęcia i wyjaśnienia były drukowane na opakowaniach kawy. To świetny sposób na zwiększenie sprzedaży!

Aby sprawdzić jakość naszych etykiet – zamów bezpłatne próbki !

Wykorzystaj cytaty.

32_stacjakultura_12719180261

Bardzo popularne są też znane cytaty. Są to mądre stwierdzenia, często cytowane w publikacjach biznesowych, ale nie pojawiające się na opakowaniach. Często za znane cytaty nie trzeba płacić. Wystarczy poszukać w internecie stron zawierających ich setki. Grafik musi jedynie wygospodarować przestrzeń na etykiecie i wybrać czcionkę. Druk personalizowany pozwala na umieszczenie na każdej etykiecie innego cytatu lub słynnego stwierdzenia (i odpowiednio dostosowanego projektu graficznego do niego).

Aby sprawdzić jakość naszych etykiet – zamów bezpłatne próbki !

Opowiedz historię.

Przygotuj kilka króciótkich opowieści na temat danego produktu. Mogą to być jakieś wydarzenia ułożone chronologicznie lub opinie klientów na temat produktu. Druk personalizowany to ogromne pole do eksploracji dla grafików. Dzięki niemu, zarówno grafik, jak i klient może wyróżnić się w tłumie.

Cena za tego typu druk także nie musi być wygórowana. Możemy pomóc dostosować koszt wydruku etykiet personalizowanych do możliwości finansowych klienta. Nawet firmy, które mają napięty budżet mogą wydrukować ograniczone serie etykiet personalizowanych skupiające się na głównych grupach docelowych i połączyć je z wymownym przekazem. To skoncentrowanie się na grupach docelowych w połączeniu ze zindywidualizowanym przekazem pozwala na skorzystanie z tego typu druku z zachowaniem rozsądnych ram finansowych.

I odwrotnie, firmy z dużym budżetem mogą szeroko stosować etykiety personalizowane i w różny sposób skupiać się na docieraniu do klientów. Etykiety personalizowane to szerokie pole do popisu dla grafików i zmiana możliwości i granic reklamy.